Popup On Load (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Language
pt: Idioma

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Format
pt: Formato

en: name
pt: nome

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: here
pt: aqui

en: Start date
pt: Data inicial

en: End date
pt: Data final

en: Clicks
pt: Cliques

en: Miscellaneous
pt: Variados

en: Impressions
pt: Impressões

en: Full content
pt: Conteúdo completo

en: The main body text
pt: O texto do corpo
