Popup On Load (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Full content
ta: முழு உள்ளடக்கம்
