Popup On Load (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Language
tr: Dil

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Format
tr: Biçim

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: here
tr: buraya

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Clicks
tr: Tıklamalar

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli

en: Popup
tr: Açılır pencere

en: Full content
tr: Tüm içerik
