Popup On Load (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Body
am: አካል

en: Language
am: ቋንቋ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Active
am: ገባሪ
