Popup On Load (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Language
bg: Език

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Format
bg: Формат

en: Active
bg: Активен

en: here
bg: Тук

en: Full content
bg: Пълно съдържание
