Popup On Load (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Language
cy: Iaith

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Format
cy: Fformat

en: Active
cy: Gweithredol

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder
