Popup On Load (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Language
de: Sprache

en: Save
de: Speichern

en: name
de: Name

en: Active
de: Aktiv

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: here
de: hier

en: Start date
de: Startdatum

en: End date
de: Enddatum

en: Clicks
de: Klicks

en: Miscellaneous
de: Diverses

en: Impressions
de: Seitenabrufe

en: Popup
de: Pop-Up

en: Full content
de: Vollständiger Inhalt

en: The main body text
de: Der Text des Hauptinhalts

en: The type of the entity.
de: Der Typ der Entität

en: Bundle type
de: Subtyp
