Popup On Load (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Language
eo: Lingvo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Active
eo: Aktiva
