Popup On Load (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Language
et: Keel

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Format
et: Vorming

en: name
et: nimi

en: Active
et: Aktiivne

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: here
et: siin

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Full content
et: Kogu sisu
