Popup On Load (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Language
gu: ભાષા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
