Popup On Load (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Language
hu: Nyelv

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Format
hu: Formátum

en: name
hu: név

en: Active
hu: Aktív

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: here
hu: ide

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Impressions
hu: Kattintások

en: Popup
hu: Felugró

en: Popups
hu: Felugrók

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: The main body text
hu: A fő törzs szövege

en: Popup content
hu: Felugró tartalom
