Popup On Load (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
