Popup On Load (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Body
km: តួ

en: Language
km: ភាសា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Active
km: សកម្ម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល
