Popup On Load (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ
