Popup On Load (7.x-1.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
