Popup On Load (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Language
pl: Język

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: name
pl: nazwa

en: Active
pl: Aktywne

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: here
pl: tutaj

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Impressions
pl: Impresje

en: Popup
pl: wyskakujący

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: The main body text
pl: Tekst treści głównej
