Popup On Load (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Language
ps: ژبه

en: Name
ps: نوم

en: Format
ps: بڼه

en: Active
ps: فعال

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
