Popup On Load (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Language
ro: Limba

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Active
ro: Activ

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: here
ro: aici

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Full content
ro: Întregul conținut
