Popup On Load (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Language
ru: Язык

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Format
ru: Формат

en: name
ru: имя

en: Active
ru: Активно

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: here
ru: здесь

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Clicks
ru: Клики

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: Impressions
ru: Просмотры

en: Popup
ru: Всплывающее окно

en: Full content
ru: Полная версия

en: The main body text
ru: Текст основного поля body
