Popup On Load (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Body
sk: Text

en: Language
sk: Jazyk

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Format
sk: Formát

en: Active
sk: Aktívny

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: here
sk: tu

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Full content
sk: Celý obsah
