Popup On Load (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Language
sr: Језик

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Full content
sr: Пун садржај
