Popup On Load (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Language
bn: ভাষা

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট
