Popup On Load (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Language
bs: Jezik

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Active
bs: Aktivan

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
