Popup On Load (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Language
ca: Llengua

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: name
ca: Nom

en: Active
ca: Actiu

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: here
ca: aquí

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Clicks
ca: Clics

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Popup
ca: Emergent

en: Full content
ca: Contingut sencer
