Popup On Load (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Language
fil: Wika

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Active
fil: Aktibo
