Popup On Load (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Clicks
he: הקלקות

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Impressions
he: מופעים

en: Popup
he: פופאפ
