Popup On Load (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Body
id: Isi

en: Language
id: Bahasa

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: name
id: nama

en: Active
id: Aktif

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: here
id: di sini

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Full content
id: Konten lengkap
