Popup On Load (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Language
jv: Basa

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Active
jv: Aktif

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: here
jv: nag kéné

en: Full content
jv: Konten wutuh
