Popup On Load (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Language
kk: Тіл

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Active
kk: Белсенді
