Popup On Load (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Language
ku: زمان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Format
ku: فۆرمات

en: Active
ku: چالاکە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
