Popup On Load (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Active
ml: സജീവമായ
