Popup On Load (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Language
sl: Jezik

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Format
sl: Oblika

en: Active
sl: Aktiven

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
