Popup On Load (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Language
sq: Gjuha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Active
sq: Aktiv
