Popup On Load (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Language
te: భాష

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: here
te: ఇక్కడ
