Popup On Load (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Name
ug: ئىسىم

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
