Popup On Load (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Language
uk: Мова

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Format
uk: Формат

en: name
uk: ім'я

en: Active
uk: Активно

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: here
uk: тут

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Clicks
uk: Переходи

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Impressions
uk: Покази

en: Popup
uk: Спливні

en: Full content
uk: Повний вміст

en: The main body text
uk: Текст основного вмісту
