Pop-up Question Redirect (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Yes
ast: Sí

en: Created
ast: Fechu

en: Configuration
ast: Configuración
