Pop-up Question Redirect (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Yes
bg: Да

en: Created
bg: Създадено

en: Id
bg: Номер

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: minutes
bg: минути
