Pop-up Question Redirect (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Yes
ca: Sí

en: Created
ca: Creat

en: Configuration
ca: Configuració

en: minutes
ca: minuts

en: hour
ca: hora

en: About
ca: Detalls
