Pop-up Question Redirect (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Yes
el: Ναι

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: minutes
el: λεπτά

en: hour
el: ώρα

en: About
el: Περί
