Pop-up Question Redirect (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Yes
et: Jah

en: Created
et: Loodud

en: Id
et: ID

en: Configuration
et: Seadistus

en: minutes
et: minutit

en: hour
et: tund

en: About
et: Programmist
