Pop-up Question Redirect (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Yes
fi: Kyllä

en: Created
fi: Luotu

en: Id
fi: Tunniste

en: Configuration
fi: Asetukset

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: hour
fi: tunti

en: About
fi: Tietoja
