Pop-up Question Redirect (7.x-1.0) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Type
gd: Seòrsa

en: List
gd: Liosta

en: Yes
gd: Tha

en: Created
gd: Air a chruthachadh

en: Configuration
gd: Rèiteachadh
