Pop-up Question Redirect (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី
