Pop-up Question Redirect (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Yes
lt: Taip

en: Created
lt: Sukurta

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: minutes
lt: minutės

en: hour
lt: valanda

en: About
lt: Apie
