Pop-up Question Redirect (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Yes
ne: हो

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
