Pop-up Question Redirect (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Yes
ru: Да

en: Created
ru: Создано

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: No entries available.
ru: Нет доступных записей

en: minutes
ru: минут

en: hour
ru: час

en: About
ru: Информация

en: Popup title
ru: Заголовок всплывающего окна
