Pop-up Question Redirect (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Yes
sq: Po

en: Created
sq: Krijuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
