Pop-up Question Redirect (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Yes
be: Так

en: Created
be: Створана

en: Configuration
be: Налады

en: hour
be: гадзіна

en: About
be: Аб
