Pop-up Question Redirect (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Yes
bo: ཡིན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
